Čištění fasád, údržba a renovace zateplované fasády

 

Vraťte své nemovitosti zašlý lesk a novou tvář bez nákladných rekonstrukcí. Jsme připraveni Vám nabídnout to nejlepší řešení v oblasti čištění fasád od prachu nebo smogu, sazí, ale také řas, plísní, hub a jiných organických nečistot.


Provádíme čištění bytových i nebytových objektů. Jsme schopni realizovat v podstatě zakázky jakéhokoliv rozsahu.


Je možno realizovat i lokální čištění fasády např. pouze sokl, jednu strana budovy apod..

 

Dbáme na to, abychom fasádu vůbec nepoškodili, což nám umožňuje výšková technika a odborně zaškolený personál.

 

Tam, kde je větší vlhkost a více stínu, začnou se plísně na fasádách nepříjemně množit, což ohrožuje naše zdraví a kazí vzhled nemovitosti.

 

Obzvlášť zateplené fasády mívají v záručních podmínkách instrukce k čištění jednou za 2 až 8 let. Zateplení totiž snižuje cirkulaci vzduchu, někdy jsou fasády až úplně neprodyšné. Ve vlhku s nedostatkem slunce nestíhají zdi pořádně proschnout, velice často bývá viditelně postižená severní strana domu.

 

Pokud fasádu pravidelně nečistíme, vzniklé kolonie mikroorganismů nenávratně poškodí fasády, proto po vyčištění vždy aplikujeme fungicidní nástřik.

 

Kromě pravidelného čištění je také možné omytí od prachu po stavebních úpravách, celkové omytí před prodejem nemovitosti, umytí uhelného prachu nebo kuchyňských výparů z blízkého komínu.

 


Konzultaci a zaměření na místě provádíme zdarma, následně Vám zpracujeme nabídku na míru Vašim potřebám.

 


Po předložení naší nabídky vám dáme dostatek času na zvážení (například kvůli svolání schůze s členy družstva apod.) a v případě vašeho zájmu zakázku po domluvě zrealizujeme.


Čištění fasád bytových domů

Naše služby jsou určeny soukromým vlastníkům, bytovým družstvům nebo společenstvím vlastníků jednotek. Specializujeme se na čištění a renovaci fasád rodinných, bytových i panelových domů.

 


Čištění fasád nebytových budov

Provádíme také čištění fasád komerčních a administrativních budov, průmyslových hal, historických budov, případně i jiných staveb.


 

 


Nechte si zpracovat cenovou nabídku zdarma.

 Kontakt:


Lenka Vokůrková – vedoucí FM

Tel.: 776608199

email: mgreal@centrum.cz


 
Aktuální nabídka nemovitostí

Firma MG-REAL, s.r.o. změnila sídlo, nově se nacházíme na adrese Havlíčkova 46, 586 01 Jihlava ( v budově "starého Rozkvětu")


Adventure Golf, U Skály Jihlava - OTEVŘENO

Přijďte si zahrát. 

ADVENTURE GOLF - více informací

Panelák roku 2016

Panelový dům Nerudova 1268-1269 v Třešti získal ocenění panelák roku 2016. Realizační firma - MG-REAL, s.r.o.

více informací
Přehled všech článků